x

Reštaurácia a pizzeria KRUHOVKA

Obchodné podmienky spoločnosti KRUHOVKA s.r.o

so sídlom Jasná 5, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, identifikačné číslo 47545488, zapísané v obchodnom registre vedenom u Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka číslo 30623/R pre predaj tovaru a služieb prostredníctvom on-line obchodu umiestného na internetovej adrese htttps://kruhovka.ikelp.com/donaska

1. Objednávka

Pre objednanie tovaru je nutné byť zaregistrovaný a prihlásený v online e-shope. Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju zrušiť telefonickým kontaktovaním prevádzky, alebo osobne ju stornovať priamo na prevádzke.

Platbu je možné zrealizovať:

Osobne na prevádzke počas otváracích hodín danej prevádzky, prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou, gastro lístkami, uvedenými na tejto webstránke. Pokiaľ bude objednaný tovar hradené platobnou kartou, je nutné tento spôsob úhrady vybrať v priebehu objednania tovaru výberom spôsobu platby. Objednaný tovar je tiež možné uhradiť platobnou bránou, alebo zrýchleným prevodom prostredníctvom platobnej brány Comgate. Platobná brána akceptuje všetky bežné platobné karty ako VISA, VISA Elelctron, MasterCard, Maestro, Diners Club.

2. Dodacie a platobné podmienky

Dodania kuriérskou službou - cena za dovoz závisí od adresy doručenia, ktorú je možné zistiť zadaním svojej adresy pri vytáraní objednávky a v súhrne objednávky.Pri prevzatí tovaru priamo na prevádzke, teda pri osobnom odbere sa cena za dovoz neúčtuje.

Predávajúci sa zaväzuje:

Dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bola uvedená v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene, adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania. V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný operátorom a bude mu ponúknutý podobný produkt. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný operátorom na dohodnutie ďalšieho postupu. Vystaviť a priložiť daňový doklad - pokladničný blok

Kupujúci sa zaväzuje:

Prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar

3. Reklamácie

Reklamácie sú vybavované telefonicky denne v čase otvorenej prevádzky a na telefónnom čísle 0915334483, alebo osobne na príslušnej prevádzke počas otváracej doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty menu. V prípade špecifickej reklamácii je možné pri reklamácii akceptovať menej ako 75% objemu z tovaru. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

Spôsob vrátenia tovaru

osobne na prevádzke prostredníctvom kuriéra po dohode

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

pri hotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime ihneď v hotovosti pri bezhotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime do 30 dní dobropisom na účet platiteľa

Čakajte prosím...